ad

اولین تصویر پس‌زمینه گوشی گلکسی S9 سامسونگ منتشر شد

اکنون تنها یک ماه تا رونمایی از گوشی گلکسی S9 سامسونگ باقی مانده است، اما اگر شما از هم‌اکنون به این گوشی پرچم‌دار دل بسته‌اید، ما در آی‌تی رسان، اولین تصویر پس‌زمینه آن را برای شما در دسترس قرار داده‌ایم

اولین تصویر پس‌زمینه گوشی گلکسی S9 سامسونگ منتشر شد

اکنون تنها یک ماه تا رونمایی از گوشی گلکسی S9 سامسونگ زمان باقی مانده است، اما اگر شما از هم‌اکنون به این گوشی پرچم‌دار دل بسته‌اید، ما در آی‌تی‌رسان، اولین تصویر پس‌زمینه آن را برای شما در دسترس قرار داده‌ایم که می‌توانید آن را از لینک زیر دانلود نمایید.

این تصویر دیروز توسط Evan Blass در توییتر قرار داده شد و همان تصویر پس‌زمینه‌ای است که در رندر اخیرا منتشر شده (در بالا) مشاهده شده است و دارای الگوی چندضلعی شبیه به تصاویر پس‌زمینه اورجینال گوشی گلکسی S5 است.

این نسخه کمی شیک‌تر کار شده است، با این حال، با بخش برش خورده عرضی، در بالای سمت چپ و رنگ بنفش همان تمی است که در گوشی گلکسی S8 سال گذشته یافت می‌شود.

البته امیدواریم در چند روز آینده، همانطور که به موعد رونمایی از گوشی در نمایشگاه MWC 2018 نزدیک می‌شویم، تصاویر بیشتر و بهتری نیز منتشر شود. برای دیدن نسخه کامل، روی تصویر کلیک کنید، اما فراموش نکنید که به یک دستگاه با صفحه نمایش ۱۸:۹ نیاز دارید، زیرا اندازه آن برای نمایش با این نسبت ابعاد تعیین شده است.

مشاهده مطلب کامل در سایت منبع
itresan [dot] com/212702/اولین-تصویر-پس‌زمینه-گوشی-گلکسی-s9-سامس/ [dot] html
ad

مطالب خواندنی

مطالب تصادفی

ad
0.291
×
Download