ad

اخبار حوادث و درس های عبرت آموز برای دختران

اخبار حوادث و درس های عبرت آموز برای دختران

۴ سال دوستی هم باعث شناخت من از همسرم نشد

به گزارش فارس:

رابطه دوستی چهار ساله هم به

اخبار حوادث و درس های عبرت آموز برای دختران  <p>۴ سال دوستی هم باعث شناخت من از همسرم نشد<br></br> به گزارش فارس:<br></br> رابطه دوستی چهار ساله هم به
اخبار حوادث و درس های عبرت آموز برای دختران

۴ سال دوستی هم باعث شناخت من از همسرم نشد

به گزارش فارس:

رابطه دوستی چهار ساله هم به من اجازه نداد شناخت مناسبی از شوهرم پیدا کنم و در نهایت کار به جدایی کشید.

زوج جوانی با مراجعه به شعبه ۲۶۸ مجتمع قضایی خانواده دادخواست طلاق توافقی خود را به علت عدم تفاهم ارائه کردند.

مرد جوان درباره علت تصمیم به جدایی از همسرش گفت: او فکر می‌کند من به او خیانت کرده‌ام ولی اشتباه می‌کند. هیچ علاقه‌ای به طلاق ندارم و فقط به اصرار همسرم راضی به طلاق شده‌ام.

زن جوان خطاب به قاضی عموزادی و با بیان اینکه قادر به ادامه زندگی با شوهرش نیست،‌ گفت: ۴ سال قبل از طریق یکی از دوستانم برای کار به یک ساعت‌فروشی معرفی شدم.

وی ادامه داد: بعد از مدتی صاحب مغازه به من ابراز علاقه کرد و من هم که به او علاقه‌مند شده بودم به پیشنهاد او جواب مثبت دادم و دوستی ما آغاز شد. تا اینکه ۴ ماه قبل او به من پیشنهاد ازدواج داد.

زن جوان گفت: موضوع را به مادرم گفتم و او هم مخالفتی با این موضوع نکرد تا اینکه با مهریه یک هزار سکه به عقد او درآمدم. یک روز بعد از عقد به مسافرت رفتیم و آنجا بود که شوهرم اخلاق و رفتار واقعی خود را نشان داد.

وی در ادامه اظهاراتش افزود: بعد از عقد، هر مشکلی که بین ما پیش می‌آمد، شوهرم مرا تهدید ب...

مشاهده مطلب کامل در سایت منبع
nidamat [dot] com/1584/%d8%a7%d8%ae%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d8%ad%d9%88%d8%a7%d8%af%d8%ab-%d9%88-%d8%af%d8%b1%d8%b3-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b9%d8%a8%d8%b1%d8%aa-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%ae%d8%aa/
ad

مطالب خواندنی

مطالب تصادفی

ad
0.299
×
Download