ad

درد واژن در بارداری، دلایل مختلفی دارد

حدود یک هفته است که در قسمت واژن درد خیلی زیادی دارم و حتی این دردها با دراز کشیدن نیز ادامه دارد، نشانه چیست؟

جوان سازی و درمان شل شدگی واژن در خانمها

بسیاری از زنان و خانم های متاهل پس از رسیدن به دوره میانی باسال شل شدگی اندام های آلت تناسلی و واژن مواجه می شوند و این شل شدگی و افتادگی مهبل به دلیل تعداد دفعات بارداری و نزدیکی است. ما در سماتک جدیدترین ترفندهای جوان سازی و درمان قطعی شل شدگی واژن در خانمها را برایتان بیان خواهیم کرد.

جديدترين ليزر مخصوص بانوان دستگاه نوين ليزر جهت جوانسازى و كاهش شلى واژن درمان آتروفى واژن پس از یائسگى كاهش تيرگى پوست ناحيه تناسلى برطرف كردن درد مقاربتى رفع خارش و سوزش واژن لابياپلاستى، برترينهاى اين روش: درمان سرپايي (كمتر از نيم ساعت) بدون درد و بى حسى، بدون خونريزى، بدون عوارض، نتيجه بسيار رضايت بخش و سريع.

با افزایش سن و كاهش توليد كلاژن و پير شدن سلولهاى فيبروبلاست، هر یک از دستگاهای بدن ( پوست، قلب، ريه )، دچار تغییراتی می شوند. شادی و شل شدگی بافت واژن نیز از جمله علایم و نشانه های ناخوشايند دستگاه باروری بانوان می باشد. بدترین حالت وقتی است که، این گشاد شدن واژن و شل شدگی بافتی واژن با بی اختیاری ادرار، افتادگی رحم و یا افتادگی مثانه توام شود.

در دهه چهارم عمر (30-40 سالگی) همزمان با کاهش تولید و یا کمتر شدن اثر هورمونهاى استروژن و پروژسترون، تونسيته بافتهاى داخلى وخارجى تناسلى كم شده و شروع شل شدگى واژن و كاه...

مشاهده مطلب کامل در سایت منبع
niniban [dot] com/fa/news/88338/درد-واژن-در-بارداری-دلایل-مختلفی-دارد
ad

مطالب خواندنی

مطالب تصادفی

ad
0.299
×
Download