ad

جهان نيوز

سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه اکثر تولیدکنندگان از عدم دریافت حتی یک ریال از یارانه تولید سخن می‌گویند، گفت: دولت باید مبنای دقیق و مستندات پرداخت یارانه تولید را اعلام کند

جهان نيوز - اسناد پرداخت یارانه ۳۰۰ میلیاردی ارائه شود

به گزارش جهان، روح الله عباسپور در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص اظهارات سخنگوی دولت در ارتباط با پرداخت یارانه ۳۰۰ میلیارد تومانی به تولید در سال ۹۴، اظهار داشت: هم اکنون اکثر تولیدکنندگان از عدم دریافت حتی یک ریال یارانه تولید سخن می‌گویند در حالی که دولت مدعی است بخشی از سهم یارانه تولید را پرداخت کرده است.

وی با بیان اینکه دولت باید مبنای دقیق و مستندات پرداخت یارانه تولید را به بخش‌های مختلف اعلام کند، افزود: امکان بررسی این موضوع در کمیسیون صنایع مجلس با حضور مسئولان وجود دارد اما نخست این امر باید مورد تصویب هیأت رئیسه قرار گیرد.

سخنگوی کمیسیون صنایع در رابطه با وضعیت درخواست شورای رقابت برای تعیین مرجع رسیدگی به رویه های ضد رقابتی و انحصاری به ویژه در حوزه خودرو هم به ارائه توضیحاتی پرداخت و افزود: با پرسش هایی که بنده از هیأت رئیس انجام داده‌ام هنوز این موضوع در دستور کار مجلس قرار نگرفته است.

عباسپور اضافه کرد: نمایندگان کمیسیون صنایع به محض دریافت این نامه موضوع بررسی حضور شورای رقابت یا شورای اقتصاد را در قیمت گذاری خودرو مورد بررسی قرار خواهند داد.

مشاهده مطلب کامل در سایت منبع
jahannews [dot] com/vdchwmnkk23ni-d [dot] tft2 [dot] html
ad

مطالب خواندنی

مطالب تصادفی

ad
0.293
×
Download