ad

شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان

متقاضیان تحصیل در کشور انگلستان برای آگاهی ازتحصیل پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان

شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان

اعتبار دانشگاه های انگلستان در رشته های پزشکی و دندانپزشکی آنقدر بالاست که متقاضیان زیادی سالیانه حاضرند هفت خوان رستم ورود به این رشته ها را در انگلستان را پشت سر گذاشته و هزینه هنگفت تحصیل و زندگی را بپردازند اما در آخر با مدرک پزشکی و دندانپزشکی از انگلستان پا به دوران حرفه ای آینده خود بگذارند. بنابراین متقاضیانی که قصد تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی انگلستان را دارند جهت دریافت اطلاعات در رابطه با شرایط اعزام دانشجو به انگلستان در کلیه رشته ها، شرایط تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان و هزینه تحصیل در انگلستان و هر سوالی که دارید با مشاوران سامانه صدای مشاور اعزام دانشجو از طریق تماس با تلفن  9099071611 در ارتباط باشید.

شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان

دانشجو قبل از تحصیل پزشکی در انگلستان بایستی حتما دوره های GCSE -General Certificate Secondary Educationیا Foundation cours یا A-Level coursرا در این کشور گذرانده باشد.

متقاضیان عزیز بعد از گذراندن این دوره ها علاوه بر انتخاب رشته پزشکی، رشته هایی چون ژنتیک، سلول های بنیادی، علوم آزمایشگاهی و … را نیز می توانند انتخاب نمایند البته متقاضیان تحصیل در رشته پزشکی در کشور انگلستان توجه داشته باشند با توجه...

مشاهده مطلب کامل در سایت منبع
www [dot] azadazmoon [dot] com/تحصیل-در-خارج/3081-شرایط-تحصیل-پزشکی-و-دندانپزشکی-در-انگلستان [dot] html
ad

مطالب خواندنی

مطالب تصادفی

ad
0.287
×
Download