ad

اپلیکیشن دیکشنری زبان Google Translate

مترجم گوگل یا همان Google Translate را بی شک می توان یکی از بهترین و مفید ترین ابزارهای این غول دنیای تکنولوژی دانست این مترجم در دل خود زبان های متعددی را جای داده و می تواند تمام آن ها را به یکدیگر ترجمه نماید اپلیکیشن این سرویس برای موبایل های هوشمند موجود است و مترجم گوگل را به جیب شما می آورد تا همواره آن را در اختیار داشته باشید و هرگاه که خواستید از آن بهره ببرید این اپلیکیشن از امکانات جالبی برخوردار است که به نوعی آن را تبدیل به بهترین دیکشنری موجود برای فارسی زبانان می کند در ادامه سعی می کنیم مروری داشته باشیم بر ویژگی های این اپلیکیشن جذاب و کاربردی با دیجیاتو همراه باشید ترجمه آفلاین گوگل ترنسلیت یک سرویس آنلاین است، اما خوشبختانه گوگل قابلیت

اپلیکیشن دیکشنری زبان Google Translate

مترجم گوگل یا همان Google Translate را بی شک می توان یکی از بهترین و مفید ترین ابزارهای این غول دنیای تکنولوژی دانست. این مترجم در دل خود زبان های متعددی را جای داده و می تواند تمام آن ها را به یکدیگر ترجمه نماید.

اپلیکیشن این سرویس برای موبایل های هوشمند موجود است و مترجم گوگل را به جیب شما می آورد تا همواره آن را در اختیار داشته باشید و هرگاه که خواستید از آن بهره ببرید. این اپلیکیشن از امکانات جالبی برخوردار است که به نوعی آن را تبدیل به بهترین دیکشنری موجود برای فارسی زبانان می کند. در ادامه سعی می کنیم مروری داشته باشیم بر ویژگی های این اپلیکیشن جذاب و کاربردی. با دیجیاتو همراه باشید.

ترجمه آفلاین

گوگل ترنسلیت یک سرویس آنلاین است، اما خوشبختانه گوگل قابلیت ترجمه آفلاین را برای اپلیکیشن آن فراهم کرده است. برای استفاده از این موضوع، ابتدا باید مجموعه زبان مورد نظر خود را دانلود نمایید تا اطلاعات آن بر روی دستگاه شما ذخیره شود.

برای این منظور باید از منوی برنامه گزینه Settings را انتخاب کرده و وارد بخش Manage Offline Languages شوید. در این مرحله لیست زبان های موجود برای شما نمایش داده می شود و شما باید از میان آنها، مواردی که فکر می کنید کاربرد بیشتری می توانند برایتان داشته باشند را انتخاب...

مشاهده مطلب کامل در سایت منبع
digiato [dot] com/app/google-translate/
ad

مطالب خواندنی

مطالب تصادفی

ad
0.295
×
Download